תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר Ymassage או וואי מסאז’. האתר המספק מידע על מטפלים בעיסוי ("השירות"). בשימוש בשירות, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים ולהגבלות הבאים ("תנאי השימוש/תקנון"). אם אינך מסכים לאף אחד מהתנאים הללו, אנא אל תשתמש בשירות.

יש לקרוא את כל תנאי השימוש עד סופם, ואין להסתמך רק לפי הנושאים שבכותרות התקנון שכן הן אינן מכילות את כל התוכן הנוגע לאותה כותרת.

נוסח התקנון נכתב בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד והוא כולל כמובן גם נשים.

שימוש בשירות:
השירות מיועד לאנשים המחפשים מידע על מטפלים בעיסוי ולמטפלים בעיסוי ורופאה משלימה כדי לפרסם את שירותיהם.
אינך רשאי להשתמש בשירות לכל מטרה בלתי חוקית או לא מורשית.
אינך רשאי להשתמש בשירות כדי לשלוח דואר זבל או הודעות לא רצויות אחרות.
אינך רשאי להשתמש בשירות כדי להעביר וירוסים או קוד מחשב מזיק אחר.


 

פרסום
השירות מכיל מטפלים אשר מפרסמים באתר (פרסומת). הכללת פרסומת אינה מעידה על אישור השירות.
השירות אינו מאשר או תומך בשירותים כלשהם שפורסמו.


כתב ויתור על אחריות
השירות ניתן על בסיס "כמות שהוא" ו"כפי שזמין". אין אנו יכולים לערוב כי כל מידע המופיע באתר, ודאי כאשר מדובר בפרסומות של מטפלים הינו מדויק או נכון ואין לנו כל אחריות מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, לגבי פעולת השירות או המידע, התוכן, החומרים או המוצרים הכלולים בשירות.

 

איננו תומכים במטפלים או שירותים כלשהם המפורסמים בשירות ואינם אחראים לאיכות או לאמינות של שירותים כלשהם המפורסמים.

איננו מתחייבים שהשירות יהיה ללא הפרעות או ללא שגיאות.

 

שיפוי – הנכם מתחייבים לשפות את האתר, מפעיליו או מי מטעמו במידה ולאתר בגין כל נזק או הפסד כולל הוצאות משפטיות לרבות שכר טרחת עורכי דין, שיוגשו על ידי כל צד שלישי עקב או כתוצאה מהפרת השימוש שלך בשירות, הפרתך של תנאי השימוש, או הפרת זכויות כלשהן של אחר.

שינויים בתנאי השימוש
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תנאי השימוש בכל עת. כל שינוי ייכנס לתוקף מיד עם הפרסום בשירות. המשך השימוש שלך בשירות לאחר פרסום השינויים בתנאי השימוש יהווה את הסכמתך לשינויים אלו.

הגבלת אחריות
לא נישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא הנובע מהשימוש בשירות, לרבות, אך לא רק, נזקים ישירים, עקיפים, מקריים, עונשיים ותוצאתיים.
איננו אחראים לפעולות או חוסר מעשים של מטפלים בעיסוי כלשהם המפורסמים בשירות, ואיננו אחראים לכל נזק אשר עשוי להיגרם כתוצאה מטיפולים במטופלים או למטפלים. השירות הינו פרסומי בלבד.

אין לעשות כל שימוש באתר הנוגד את החוק בכל אופן שהוא באופן הכולל עבירה פלילית, עוולה אזרחית או כל פגיעה בצד ג’.

אין להפעיל קישורים לאתר מאתרים המכילים תכנים הנוגדים את החוק.


 

בשימוש והרשמה לאתר הנך מסכים כי נפנה אליך לגבי חשבונך בכל הקשור לשיפור הדף, אופן התכנים שהזנת, עזרה טכנית וכן חידוש הפרסום שלך.


ברישום לאתר הנכם מאשרים ומצהירים כי הנכם בני 18 ומעלה. אין להירשם לאתר מתחת לגיל 18 גם לא באישור אפוטרופוס.


אין להטעות את הלקוחות או את אתר וואי מסאז’ עם פרטים שאינם מדוייקים ונכונים. פרטים אשר אינם מדוייקים הינם בניגוד חמור לתקנון, דבר אשר עשוי לגרום להשעיית החשבון ללא החזר כספי.

*באתר Ymassage אנו מציעים פרסום איכותי ברשת למטפלים. המטפלים רשאים לפרסם את כל סוגי הטיפולים בהם הם מטפלים למעט פרסומם הנוגדים את החוק ו/או את חוקי האתיקה של איגוד העיסוי. בהסכמה לפרסום באתר הנכם מאשרים כי העיסוי שלכם הינו מקצועי ואינם עוברים בשום פנים ואופן על חוקי האתיקה של איגוד העיסוי.

בהסכמה לפרסום באתר Ymassage הנכם מתחייבים לנהוג ביושר כלפי הלקוחות אשר יגיעו דרך האתר.

* אין לפרסם שירותי מין בשום פנים ואופן (פרסום שירותי מין יסתיים בהורדה מידית מהאתר ללא אפשרות להחזר כספי).

אתר וואי מסאז’ שומר לעצמו את שיקול הדעת באשר לפרסום הדף שלכם והינו שומר לעצמו את הזכות לערוך ואף לבטל את רישומכם במקרים הבאים:

רישום כוזב או מטעה

אם השתמשתם בשירות לצורך ביצוע מעשה לא חוקי

ביצוע פעולות העלולות לפגוע באתר וואי מסאז’ או בצדדים שלישיים כלשהם

אם פעלתם באופן המנוגד לתקנון האתר

אם התגלה כי אי פעם הורשעתם בעבירה הקשורה להטרדה מינית מכל סוג שהוא

לפי צו של רשות שיפוטית

כל תוכן אשר יש בו פגיעה בזכויות יוצרים, סימני מסחר וסודות מסחריים.

כל תוכן המכיל לשון הרע או פגיעה בפרטיות של אדם אחר.

כל תוכן טורדני או גס רוח או כל הטרדה של האתר או בעלי האתר.

כל תוכן המעודד אפליה הנוגעת לגזע, מין, דת או אמונה אחרת, נטייה מינית, או מצב גופני כגון נכות או מבנה גוף.

* Ymassage לא תישא בכל אחריות בנזק אשר נגרם למטפל או למטופל דרך האתר. אין לנו כל אחריות ואנו אך ורק מפרסמים מטפלים. אין אנו אחראים על תוכן הפרסום או על איכות הטיפול אשר אתם מעניקים למטופל שלכם. האחריות היא שלכם בלבד!

* הבעלים של אתר Ymassage לא יישא באחריות ישירה או שילוחית לפרסום המטפלים וכן לא יישא באחריות לזכויות יוצרים באשר למידע או לתמונות המפורסמות באתר ע”י המטפלים. כל עסקה שתעשה בעקבות פרסום מודעה אשר מופיעה באתר, תעשה אך ורק בין הלקוח לבין המטפל/ת. Ymassage אינה צד בעסקה ואינה נושאת כל אחריות באשר לטיב העסקה.

אין האתר יכול להתחייב כי התוכן אשר מפורסם על ידי מטפלים או על ידי צדדים שלישיים באתר הינו נכון, חוקי או מדוייק, ואתר וואי מסאז’ לא יהיה אחראי לתכנים אלו ואין להסתמך על תכנים אלה. אתר וואי מסאז’ ממליץ כאמור לבדוק עם המטפלים את הכשרתם ולקבל החלטה לגבי הזמנת טיפול לאחר בדיקה מדוקדקת של המטפלים. תכנים אלו הינם מטעם המפרסמים אשר לעיתים משקפים את דעתם האישית ואת גישתם לנושא כזה או אחר.


 

מטרת האתר: אתר האינטרנט שלנו נועד לספק מידע על מטפלים בעיסוי ולהקל על התקשורת בין הלקוחות והמטפלים. האתר אינו מיועד לכל מטרה אחרת, לרבות אך לא רק הקלה על קשרים מיניים או מפגשים מיניים.

התנהגות אסורה: אתה מסכים לא להשתמש באתר לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי הולמת, לרבות אך לא רק עיסוק בהטרדה מינית או כל צורה אחרת של הטרדה או אפליה. אתה גם מסכים לא להשתמש באתר כדי לבקש או לפרסם שירותים או מוצרים לא חוקיים או בלתי הולמים.

ללא אישור: המידע המופיע באתר אודות המעסים נועד למטרות מידע בלבד. איננו תומכים באף מטפל מסוים או מבטיחים את איכות השירותים שלהם. באחריותך לאמת את האישורים והכישורים של כל מטפל שאתה שוקל להזמין ממנו טיפול.

אחריות: איננו אחראים לפעולות או להתנהלות של המעסים המפורסמים באתר האינטרנט שלנו. אנחנו גם לא אחראים לכל פציעות או נזקים שעלולים לנבוע מהשירותים הניתנים על ידי המטפלים.


קישורים לאתר או בתוך האתר אינם המלצה על האתר ואין להתייחס אליהם כאל קישורים אמינים בהכרח. חלק ניכר מקישורים אלה אינם מטעם האתר ואין לנו שליטה על כל קישור, על כן יש להתייחס בזהירות באשר לאמינותם ותוכנם של הקישורים ואתר וואי מסאז’ לא יהיה אחראי לכל תוצאה אשר תיגרם כתוצאה מהסתמכות על קישורים אלה.


אנו באתר ממליצים למטפלים ולמטופלים להתייחס בזהירות לכל פרסום או אדם הפונה אל המטפלים בזהירות הראויה. פרסום המטפלים הינו פרסום בלבד ואין לראות את פרסום המטפלים באתר וואי מסאז’ כהמלצה על מטפל כזה או אחר ואין אנו אחראים למהימנות הפרסום אשר נעשה על ידי המפרסמים ואין להסתמך על פרסום זה. חובה עליכם לבדוק ולהתרשם מהמטפלים ומהמטופלים בעצמכם ולהחליט בזהירות הראויה ולאחר בדיקה מדוקדקת אם הנכם מעוניינים בטיפול עם אותו המטפל/מטופל.


 

זכויות יוצרים

הנכם מאשרים כי אתם בעלי זכויות היוצרים או בעלי הרשאה לשימוש בזכויות היוצרים בין אם מדובר בזכויות יוצרים הכוללות תמונה, טקסט או כל זכות יוצרים אחרת. אתר וואי מסאז’ לא יישא בכל אחריות או נזק הנגרם כתוצאה מהפרת זכויות יוצרים והנכם נושאים באחריות היחידה לכל פרסום כזה, וכל הפרה כזאת תשפה את וואי מסאז’ בכל זק אשר יגרם כתוצאה מפגיעה בזכויות היוצרים אשר נעשה בהם שימוש לא חוקי על ידיכם.

 

* אין להעלות תמונות שיש בהן רמיזות מיניות, ואין להעלות תמונות שהן לא שלכם. אין לתת לינקים (קישורים) יוצאים או לרשום כי אתם מפנים ללינקים או לאתרים אחרים כולל פייסבוק, שכן זה פוגע בשאר המטפלים באתר. לינקים יוצאים או תמונות אשר יש עליהן זכויות יוצרים ימחקו מהאתר. אי מחיקה של תמונות אלה מטעם האתר לא תהווה הסכמה לפרסומן והאחריות בכל הנוגע לזכויות יוצרים תהיה על מפרסם אשר הפר את זכויות היוצרים.

* תמונות או סרטונים מהאינטרנט עם רישיון שלא נקנו כחוק עלולות להסתיים בתביעה מצד בעל זכויות היוצרים של התמונה בסכומים גבוהים מאוד ואף ללא הוכחת כל נזק! אנו ממליצים לכם להעלות תמונות משלכם – זה גם הרבה יותר אפקטיבי. במידה והעליתם תמונות שלא שלכם, אתם תהיו האחראים הבלעדיים לכך.

 

בכל תמונה או סרטון וידאו אשר אתם מפרסמים, הנכם מאשרים כי קיבלתם את הסכמתם לפרסום באתר וואי מסאז’. במידה ומופיעים בסרטון או בתמונה קטינים, הנכם מודיעים כי קיבלתם את הסכמת האפוטרופוסים שלהם.

*במידה ונתקלתם בהפרת זכויות יוצרים בין אם בתמונה, ובין אם בטקסט מטעם אחד המפרסמים, נא לפנות אלינו והדבר יטופל באופן מיידי שכן זוהי הפרה חמורה של תקנון הפרסום שלנו. נא לרשום בבקשה את שם המטפל/ת או קישור לדף שלו/ה, וכן את התמונה או המלל המפר, וכן מהו מקור התמונה שלכם וזאת על מנת שנוכל להתחיל לטפל במהירות האפשרית בהפרה מטעם המפר. בשלב הראשון יוסרו התמונה/מלל עד לבירור התלונה, אנו נודיע למפר על ההפרה ונדרוש כי התמונה תוסר לצמיתות וכי חזרה של התמונה תגרור סנקציות מטעם האתר על המפר עד כדי הפסקת פרסומו באתר ללא החזר כספי.

*במידה ויש מבצע למפרסמים חדשים המבצע יהיה תקף למפרסמים חדשים בלבד שאף פעם לא התנסו בפרסום באתר. מפרסם שפרסם באתר לא יוכל להירשם כמשתמש חדש או ליהנות מההנחה המוצעת למטפלים חדשים. במידה ובכל זאת ירשם המטפל באתר, הזמן היחסי של המבצע יקוצר בהתאם למחיר ששולם.

פרסום באתר

* ניתן לבחור אזור עיסוי אחד (כגון אזור המרכז, הצפון, השרון, ירושלים והדרום) וכן ערים וקטגוריות טיפולים בהתאם לחבילה שלכם.

* אנחנו משתדלים לתת למפרסמים את החשיפה הטובה ביותר באתר. בהצטרפות לאתר, הנכם מאשרים שאנו נעשה שימוש בתמונתכם ו/או במלל שלכם שכתבתם באתר ע”מ לקדם אתכם או את אתר Ymassage ברחבי האינטרנט כולל בסרטוני תדמית על האתר. אם אין ברצונכם להופיע בפרסומים אלה, יש להודיע זאת בתוך 48 שעות מתאריך ההצטרפות לאתר ע"י משלוח אימייל דרך האתר תחת דף יצירת קשר ולא תפורסמו בפרסומים הנוספים שלנו.

* אנו שומרים לעצמנו את הזכות לקדם את המטפלים המפרסמים באתר ברחבי האינטרנט גם מעבר לאתר. אם אין מעוניינים בקידום מעבר לאתר, יש להודיע לנו בתוך 48 שעות מתאריך תחילת הפרסום.

* כל מטפל רשאי לבנות פרופיל אישי אחד בלבד! אין אפשרות למטפל לבחור יותר מפרופיל אחד ואין לבנות פרופיל מזוייף – הפרה של סעיף זה הינה הפרה יסודית הכוללת הרחקה מהאתר לצמיתות.

* Ymassage אינה צד בעסקה ואינה נושאת כל אחריות באשר לטיב העסקה בין המטפל למטופל.

* Ymassage אינה מעסיקה את מאגר המטפלים אשר ברשותה כשכירים כפי שנקבע בחוק ובפסיקה באשר ליחסי עובד מעביד ואין ביכולתה לחוב בנזק אם חלילה ייגרם לנזק כלשהו למטופל. במקרה כזה, החובה תחול על המטפל בלבד.
כל הכתוב בדפי המטפלים הינו על אחריות המטפלים בלבד. אין לYmassage כל יכולת או רצון לעקוב אחר כל טיפול וטיפול והאתר מפרסם מטפלים בלבד.


 

מי שבחר חבילת פרסום עד תאריך 13.4.22 במידה ותחליטו לבטל את הפרסום, תוכלו לקבל מחצית מהסכום של החודשים שנשארו לכם. ההחזר תקף לחבילת פרסום לשנה בלבד.

* במידה ותחליטו לבטל את הפרסום, תוכלו לעשות זאת ע"י פנייה באימייל/בטלפון או דרך פניה באתר ואנו נחזור אליכם להמשך תהליך הביטול בטלפון. יש לציין כי מי שבחר בחבילת פרסום לשנה לאחר תאריך 13.4.22, והוא יחליט לבטל, חבילת הפרסום תחושב על פי מחיר מלא של חודש שכן הוא לא השלים את השנה בגינה הוא קיבל הנחה, זאת בנוסף לדמי ביטול העסקה על פי חוק בסך 5% משווי העסקה או 100 ש"ח, לפי הנמוך ביניהם.

* בתום תקופת הפרסום שבחרתם, חבילתכם תחודש אוטומטית אלא אם תחליטו שלא לחדשה על ידי הודעה באימייל או בווטסאפ. לאחר תום תקופת הפרסום ובטרם חידוש הפרסום, ניתן לבטל את החידוש על ידי שליחת הודעה או על ידי ביטול בטלפון.

* Ymassage תהיה רשאית לערוך את הדף שלכם ו/או להשמיט מלל או תמונות שאינן עולות בקנה אחד עם התקנון או מסיבות אחרת שymassage תראה לנכון בנסיבות העניין. Ymassage אינה מתחייבת לאשר פרסום כל דף ואנו רשאים לערוך או להסיר דף בכל זמן נתון. כמו כן, אנו רשאים לשנות את התקנון בכל זמן נתון.

* אין להירשם לאתר בזהות בדויה אשר תטעה את Ymassage ו/או את הלקוחות. זיוף פרופיל הינה עילה להסרה מידית מהאתר.


* כל הזכויות באתר Ymassage שמורות לאתר וואי מסאז’ (למעט החומר הפרסומי של המטפלים המפרסמים באתר והביקורות של הגולשים) ואין להעתיק כל עיצוב, פיסת קוד או כל חלק באתר ואין לשכפל או להקליט כל חומר המופיע באתר. האתר ניתן לשימוש לצפיה בלבד ועריכת הדף שלכם בתוך האתר. אין לאסוף כל נתונים על האתר או על המטפלים המופיעים באתר .

סמכות השיפוט והחוק המסדיר - תנאי שימוש אלה והשימוש שלך בשירות יהיו כפופים לחוקי מדינת פורטוגל.

העסק מנוהל מפורטוגל והשירותים של בעלי העסק ניתנים מפורטוגל, ועל כן סמכות השיפוט תהיה נתונה למדינת פורטוגל בלבד.שונות
תנאי שימוש אלה מהווים את כל ההסכם בינך לבינינו לגבי השימוש בשירות.
אם תמצא הוראה כלשהי בתנאי שימוש אלה כלא תקפה או בלתי אכיפה, הוראה זו תיאכף במידה המרבית האפשרית ושאר ההוראות יישארו בתוקף.
כישלוננו לממש או לאכוף כל זכות או הוראה בתנאי שימוש אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.

שתף את - תנאי שימוש:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 2  ממוצע: 5